מעבדת תיקונים לפלאפון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מעבדת תיקונים לפלאפון

ישנן המון מעבדות אשר מציעות שירותי תיקון סלולארי. חלק מהן, מנוהלות ע”י טכנאים עצמאיים וחלק מעבדת תיקון לפלאפון אשר מנוהלת ע”י מומחים בעלי וותק רב ומציעים את השירות הטוב ביותר. השאלה שנשאלת היא היכן תמצאו מעבדת תיקונים לפלאפון שלכם?. ראשית, יש להתאים את המעבדה מכשיר הנייד שלכם. יש לדעת, כי חלק ממעבדות פלאפונים, מתמחות באנדרואיד ומעסיקות טכנאי או שניים אשר מתעסקים גם באיפון וחלק עוסקות באיפון בלבד. יש לזכור כי בשוק ישנם 12 סוגים שונים של טלפונים ניידים. לדוגמא, מעבדות שהן מקצועיות למכשירי אפל, יחזיקו חלפים מקוריים של חברת אפל ולכן, אם יש לכם מכשיר חכם מסוג זה, מומלץ לפנות  אל מעבדת תיקונים לפלאפון המחזיקה בטכנאים וחלפים המתייחסים לאפל בלבד.

יש לשים לב במיוחד לחלפים, היות וישנן מעבדות לטלפונים ניידים, אשר משתמשות בחלפים מיד שנייה או בחלפים שאינם מקוריים ובאיכות זולה. זו הסיבה, כי יש לבדוק היטב מעבדת תיקונים לפלאפון לפני שתמסרו לה את המכשיר הנייד שלכם. אם אתם בעלי מכשיר נייד מסוג סמסונג, מומלץ לפנות למעבדה המתמחה עם אנדרואיד ומחזיקה גם בטכנאים מקצועיים ואמינים וכן בחלפים מקוריים. מעבדות אמינות מושכות אליהן לקוחות שכאשר הם שבעי רצון, הם מספרים לחבריהם על מעבדת תיקונים לפלאפון אשר בה הם תיקנו את המכשיר הנייד ונתח הלקוחות קר עולה.

אל תחפשו את המחיר הזול כי אם את החלפים המקוריים

אנשים רבים בארץ, מנסים לחסוך אבל כאשר מדובר על המכשיר הנייד שלכם אל תתפשרו. אם למשל הציעו לכם חלפים חלופיים ולא מקוריים לטלפון הנייד שלכם, יש להבין, כי אולי תשלמו מחיר זול לאותה מעבדת תיקונים לפלאפון, אבל מצד שני הקלקול יחזור תוך זמן קצר ואז תצטרכו לשלם על חלפים מקוריים, משמע- שתשלמו מחיר יקר יותר. אילו מלכתחילה הייתם מסכימים על חלפים מקורים בלבד, הטלפון החכם שלכ היה עובד חלק ללא תקלות ולזמן רב. שי לבחור מעבדת תיקון לפלאפון שתהיה קרובה למקום מגוריכם או למקום עבודתכם, היות ויש לקחת בחשבון את זמן הנסיעה, החניה,הפקקים ועוד.

יש לבקש אחריות מאותה מעבדת תיקונים לפלאפון, היות ואם התקלה תחזור תוך כמה ימים חשוב שיהיה לכם למי לפנות. שימו לב לקבלה שתקבלו , כך שהיא מהווה עבורכם את האחריות עבור התיקון. יש לשים לב, כי ישנם תיקונים שהם זולים יחסית, אך ישנם שהם יקרים יותר ולכן, האחריות  היא חשובה. ישנן מעבדות לתיקון טלפונים ניידים, אשר שולחים שליח עד לבית או לעבודה בה אתם נמצאים, לוקחים ומחזירים את הטלפון הנייד שלכם תוך זמן קצר. בינינו, אף אחד אינו יכול להיות מנותק מחבריו או מבני משפחתו הרבה זמן ולכן, גם מהירות מעבדת תיקונים לפלאפון היא חשובה.

כמה יעלה לנו תיקון הפלאפון?

זו שאלה טובה ואפילו חשובה. ראשית, ישנן מעבדות לטלפונים חכמים, אשר מנצלות את המצוקה של הלקוח ומפריזות במחיר התיקון. אם אתם יודעים בוודאות מה התקלה במכשיר החכם שלכם, מוטב כי תבצעו השוואת מחירים באתרים. בדרך זו, תהי בטוחים לגבי עלות המחיר של התקלה הספציפית בטלפון החכם שלכם. שימו לב כאשר אתם משאירים את המכשיר אצל מעבדת תיקונים לפלאפון, תקבלו מראש הצעת מחיר כתובה, מה שימנע אי נעימויות אחר כך, כאשר תצטרכו לאסוף אותו לאחר התיקון והמחיר יעלה פלאים. יש להמתין לבדיקת הטכנאי, על מנת שיאמר לכם בוודאות את מחיר התיקון.

שירות הינו פרמטר חשוב בבחירת מעבדת תיקונים לפלאפון. למשל אם תגיעו אל מעבדת תיקונים לפלאפון והשירות לא יהיה אדיב, אתם מהר מאוד תצאו מהמעבדה בחיפוש אחר מעבדה אחרת שהשירות אדיב והשירות בה אמין. ישנם עוד פרמטרים, כמו למשל אם החלפים הישנים יינתנו לכם בשקית נפרדת, כך שתוכלו לדעת מה הוחלף אצלכם במכשיר הנייד. מעבדת תיקונים לפלאפון רצינית תגרום לכם שתרכשו את אמונה וכן, יש לה המון לקוחות מרוצים שמלווים אותה כבר שנים. ישנם כמה טיפים לבחירת מעבדת תיקונים לפלאפון שתוכלו לדעת על מנת שתמצאו את המעבדה האידיאלית ביותר עבורכם. למשל, המקצועיות, השירות, האיכות והאמינות. ישנן מעבדות אשר מציעות שירות עד הבית או עד העבודה או בית העסק. שירות זה, יחסוך מכם לא מעט כאב ראש וריצות מיותרות.

התקלות הנפוצות במכשירים ניידים

בכל מכשיר סלולארי ישנן קלות מורכבות יותר ומורכבות פחות. אחת מהתקלות הנפוצות היא תקלות מסך, כאשר ישנו סדק או שבר. גם חדירה של מים למכשיר הנייד עשוי לגרום ללא מעט בעיות. תקלות קורוזיה למשל ויש לדאוג כי המכשיר יגיע אל מעבדת תיקונים לפלאפון כמה שיותר מהר, על מנת שהנזק לא יחמיר. גם תקלות טעינה שינן בטלפונים הניידים כגון מטען פגום או החלפת שקע הטעינה. תקלות בכפתורים שנשחקו עקב שימוש רב. תקלה זו הינה זניחה וניתן להחליף כפתורים אלה במהירות ובקלות. כאמור, ישנן מעבדות רבות המתקנות מכשירים חכמים, אך תמיד מומלץ להגיע לוותיקות ביותר. ישנן מעבדות שניתן יהיה לשלוח את הטלפון הנייד באמצעות דואר רשום והן מעניקות אחריות על התיקון הכולל חלקים ועבודה. יש לבדוק כי החלקים שהוחלפו הינם מקוריים וניתן לבדוק זאת, באמצעות הלוגו של המותג.

יש לדעת כי בכל מעבדת תיקונים לפלאפון הבדיקה והאבחון, יעלו 95 ₪. אם החלטתם כי אתם משאירים את הנייד שלכם באותה מעבדת תיקונים לפלאפון, המחיר של הבדיקה יקוזז מהתיקון. בדרך כלל, בגלל הבעיה שאנשים אינם יכולים להתנהל ללא הטלפון הנייד, במיוחד אנשי עסקים או בעלי עסקים, התיקון עצמו יבוצע עוד באותו היום.במידה ונאמר לכם כי התיקון ייערך יותר מיומיים, הסיבה היא כי המעבדה שלה מסרתם את הנייד שלכם, אינה מבצעת תיקון ספציפי זה והיא שולחת את המכשיר הנייד שלכם למעבדה אחרת. קיים יתרון רב בתיקון הנייד אצל מעבדת תיקונים לפלאפון שהיא מתקנת במהירות את הטלפון הנייד שלכם.

תגובות

אודות סימפון סלולר

בתמצית

חנות ומעבדת סלולר שתעשה כל מה שניתן לשביעות רצון לקוחותיה.

אנו פועלים בשקיפות להשגת איכות ומצויינות ללא פשרות.

הבלוג הזה מיועד לספק מידע איכותי בנושאי סלולר.

בפירוט רחב יותר…

סימפון סלולר הינה חנות ומעבדת סלולר חדשנית, מובילה ופורצת דרך אשר דוגלת בשקיפות מלאה (תרתי משמע) מול קהל לקוחותיה הרחב. אנו מתגאים להיות המעבדה הראשונה מסוגה אשר פועלת באופן גלוי ללקוחות, כאשר המעבדה עצמה הינה שקופה וניתן לראות את עבודתנו המקצועית באופן ישיר ובלתי אמצעי. אנו מאמינים באיכות ומצוינות ללא פשרות, שכן כולנו כבר יודעים “שהזול עלול לעלות ביוקר”. אנו מבצעים תיקונים ברמת הרכיב (דרג ד’) שהינה הדרגה הגבוהה ביותר בעולם הסלולר. נשמח לראות אתכם בין לקוחותינו המרוצים, להעניק לכם מענה מקצועי ויעיל למצבים של הירטבות המכשיר ותקלות אחרות ולהחזיר לכם מכשיר תקין לשביעות רצונכם וזאת תוף הקפדה על שירות אמין ואדיב.

פרסומים קשורים

המלצות על אייפון

המלצות על אייפון אנשים שמעוניינים לרכוש טלפונים ניידים, שואלים לגבי

יתרונות של אייפון

יתרונות של אייפון אייפון הוא אחד מהמכשירים הניידים המוכרים בעולם.

אייפון הוראת קבע

אייפון הוראת קבע

איפון הוראת קבע הטלפון החכם שלנו, אינו רק מכשיר נייד,

אייפון במבצע 

אייפון במבצע  הטלפונים החכמים, פאר תוצרת אפל הם ללא ספק

עקבו אחרינו

הרשמה לניוזלטר של סימפון

סימפון סלולר מתחייבת לשלוח מייל רלוונטי ללקוחותיה ולא תעשה כל שימוש אחר במידע הנמסר לה ובוודאי שלא תעביר אותו לגורם שלישי.

צרו קשר
message
instagram
whatsapp
phone
waze
עגלת קניות
אין מוצרים בעגלת הקניות!
המשיכו בקניה
0
גלילה למעלה