סוני 5

סוני 5

סוני 5, ללא ספק הוכרז כיורש הרשמי של פלייסטיישן 4. הדגם החדש של סוני 5, הושק ביוני אשתקד. ממשק המשתמש שונה לחלוטין והוא נגיש ואינפורמטיבי, מה שמספק נתונים ועדכונים בזמן אמת. השחקן לא יצטרך להמתין או לגלות פעילויות ש הגיימרים האחרים במשחק. ל האופציות עצמן ,כבר גלויות במשחק עצמו .סוני 5, מעוצב כמו עב"מ, כאשר מעצבי הקונסולה ש סוני 5, רצו להעניק לגיימרים את התחושה שמדובר על מוצר שונה וחדשני ברמות על. מדובר על חוויית משתמש כאשר הגיימרים חשים שהם מחזיקים משחק איכותי במיוחד. מצד שני הקונסולה היא גדולה מאוד ולמעשה הכי גדולה מקודמותיה.

 

שלט ה-DUAL SENSE החדש, גדול יותר מהשלט של DUAL SHOCK, של קודמו, אך העיצוב הרבה יותר נקי ואלגנטי. חלקו האחורי מעט מחוספס, אך הסיבה היא שהאחיזה היא טובה יותר בגלל פרט זה. החידוש הבולט בשלט הוא למעשה הפיצ'רים החדשים. כל קונסולה של סוני 5, מגיעה עם משחק ASTORS PLAYROOM, מה שיכול בהחלט, ללמד את הגיימרים על מבנה הקונסולה ויכולתו של שלט DUAL SENSE החדש, מה שגורם למשחק סוני 5, להיות שונה ומיוחד.תפריטי סוני 5, לא השתנו אבל הם מהירים מאוד ונגישים יותר לגיימרים. למעשה, סוני 5, מעוניין להיות חברתי יותר, כך שהוא מגיע ישרות לסטרימינג ברשת יחד עם צ'ט שהוא כבר מובנה, מה שיאפשר לגיימרים לשדר היישר מהקונסולה עצמה.

 

סוני 5 אינו דומה לאף קונסולה

מי שאוהב את משחקי הקונסולות כמו סוני 5, יודע כי סוני 5, אינו דומה לאף קונסולה אחרת שיוצרה ושווקה עד היום. זוהי קונסולה שקשה להתעלם ממנה מכל הבחינות. היא מעוצבת, איכותית וכן, הבורג שיש להרכיב אשר משמש לחיבור של המעמד לקונסולה נשאר קבוע. בקונסולה של בוני 5, ישנן שתי יציאות של USB. המנוע של הקונסולה משודרג וכן מעבד גרפי ברמה גבוהה ביותר  של GHZ מהיר וליבות AMD של 10.3 טרה פלופס. מרכיב חשוב נוסף הוא ה- RAM. מרכיבים אלה, נותנים לקונסולת סוני 5, את יכולת הדור הבא שאנו שומעים על מושג זה כל העת.

 

הפעם, כאשר סוני ייצרה את קונסולת סוני 5, היא הטמיעה מיקרופון ישירות לשלט. שינוי זה גורם לסוני 5 להיות יעיל יותר. הסאונד איכותי וברור. גם לגבי לחיצת הכפתורים, אין רעש שיפריע. תחליף זה יעיל כאשר אין לכם בדיוק את החשק לשחק עם אוזניות. עוד נקודה או יתרון חוב בוא שסוני 5, מוכן לכל הכבלים שקיימים אצלכם בבית ולכל המכשירים שיתחברו אליו. למי שרק התחיל להפעיל סוני 5 ונתקע באיזה הסבר שאינו מבין, יוכל להיכנס לכרטיסים עם טיפים למשימות וסרטוני הסבר, כך שאין סיכוי שלא ניתן יהיה להבין מה השלב הבא שעליכם לעשות.

 

טעינה מהירה של משחקים ותכנים בסוני 5

למכשיר סוני 5, קיימת טעינה מהירה בזכות דיסק SSD שהוא סופר מהיר. כאשר מדובר על משחקים ותכנים הם עולים במהירות רבה, מה שמהווה עוד יתרון מובהק לקונסולה של סוני 5. המעבד המרכזי וכן המעבד הגרפי שהוא מהמשוכללים ביותר, מותאמים לפלייסטישן 5. דבר זה, מספק דיוק גרפי באיכות גבוהה מאוד וכן, אפקטים ויזואליים מדהימים. התמונה חלקה וברורה בזכות טכנולוגיית TRACING RAY. הכול נראה אמיתי, כאילו מי שמשחק עם סוני 5, חי את המשחק בלייב.  טכנולוגיה זו, מאפשרת לכל קרן אור שמופקת באמצעות סימולציה נפרדת, כך שניתן יהיה להתפעל מהתאורה, ההשתקפויות והצללים במשחקים השונים של סוני 5.

 

ההשתקפויות מציאותיות לגמרי, הנפח לאחסון הוא של 825 גיגה שהוא נפח עצום לכל הדעות. מנוע הסאונד בתלת ממד, מה שמספק עוצמה ואיכות קול מהגבוהות ביותר. כל המשחקים של סוני 5, נתמכים בטכנולוגיית תלת ממד, מה שגורם לשחקנים,לשקוע במשחק ולחוש שהם הדמויות עצמן במשחק.הקונסולה החכמה של סוני 5, מתאימה להתנהגות הגיימרים ומספקת הגדרות בקר מועדפות. גם האפליקציות אשר מותקנות במשחק סוני 5, מאפשרות את השיפור של חוויית המשחק. בקר 5DUAL SHOCK   הינו חדש, בעיצוב ספורטיבי בעל מסך מגע מעוקל, מה שמאפשר גישה מידית להגדרות, ללא צורך בשינוי המסך.

 

 השחקנים יכולים לקבל הזמנות והודעות, על גבי הבקר עצמו

עוד תכונה משוכללת של סוני 5, כאשר השחקנים מקבלים הודעות או הזמנות על גבי הבקר. ישנו סורק מיוחד, אשר מזהה רק את טביעת האצבע של בעל סוני 5, כך שרק הגיימר עצמו שמחק בסוני 5 השייך לו, יוכל לשמור את ההתקדמות והעדפות האישיות שלו. הבקר עצמו של סוני 5, כולל גם חיישן מתח וככל שלוחצים עליו יותר, כך המשחק הופך להיות קשה יותר. בתקופה הראשונה של הסגר בארץ, רבים נהרו לחנויות, על מנת לרכוש סוני 5 לילדים וגם למבוגרים שמצאו את ההזדמנות לזמן איכות עם ילדיהם, כשאר לא למדו בכל התקופה הזו. סוני 5, הפך למצרך חשוב ומבוקש עד מאוד והמלאי היה די מוגבל ולא רק בישראל, כי אם בשאר הארצות בעולם. חברת סוני, הצהירה כבר לאחר ההשקה של סוני 5, כי מכרה 4.5  מיליון יחידות של סוני 5 ברבעון האחרון של 2020..

 

יש לציין, כי הדור הקודם של פלייסטישן 4, היה רועש מאוד ולא מעט גיימרים התלוננו על תופעה זו. סוני 5 שהוא הדור החדש, מותקן עם מאווררים ענקיים על הקונסולה וכן, אין חשש מעומס על הקונסולה של סוני 5 היות וגם לאחר משחקים ארוכים במיוחד אפילו במשך 16 שעות, סוני 5, נשאר שקט. היתרונות והחידושים של יצרנית הענק סוני, גרמה לגיימרים לבחור במשחק החדש של סוני 5, אשר הושק ביוני בשנה שעברה לרכוש את המשחק שגרם להם לאתגרים חדשים וחוויית משחק מעולם אחר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צרו קשר
message
instagram
whatsapp
phone
waze