תיקון מסך גלקסי 7

תיקון מסך גלקסי 7
אם אתם מחפשים תיקון למסך גלקסי 7, חשוב לזכור שמדובר במכשיר שהושק בישראל כבר בתחילת שנת 2016. במילים אחרות, המכשיר שלכם מעט מיושן, וזה בסדר גמור. העניין היחידי שעלול להוות בעיה במקרה של שבר או פגם במסך הוא מציאת מסך חילופי מקורי במקרה בו תיקון המסך הפגום לא מתאפשר.
החלפת מסך גלקסי 7 לא צריכה לעלות לכם יותר 400 ₪. ובכל זאת, תלוי מתי אתם קוראים את המאמר הזה, יכול להיות שמציאת מסך מקורי וחדש כבר לא יהיה מהלך קל, והמחיר עלול דווקא לעלות, שכן כל עוד יש ביקוש למסכים אלו והמלאי יורד – השוק עושה את עבודתו, וחוקי הביקוש וההיצע מכתיבים את המחיר.
מעבר לכך, תיקון מסך גלקסי 7 נחשב למאתגר יותר ממסכים אחרים. כשאתם נותנים את הטלפון שלכם לתיקון במעבדה, מישהו צריך לקבל אותו לתיקון. אותו טכנאי המתמחה בתיקון טלפונים סלולאריים צריך להיות עתיר ניסיון בתיקונים שונים, ובטח בתיקוני מסך. מומחים אלו מסבירים כי דווקא תיקון של מסך גלקסי 7 נחשב קשה יותר במעבדה. הסיבה העיקרית היא השימוש המוגבר בדבקים חזקים, שמקשים באופן ישיר על הגישה לחלקי המסך השונים, הגישה לרכיבים, תיקונם והחלפתם. יותר מזה, נאמר על מסך זה כי החלפת הזכוכית שלו לבדה וזאת מבלי להוביל להרס של התצוגה זה ככל הנראה בלתי אפשרי בעליל. ובכל זאת – מומחים לתיקון סלולארי יעשו את העבודה בשבילכם.
ומה עם החלפת מסך גלקסי 7?
לא כל המעבדות מחזיקות במלאי אינספור מסכים חילופיים המתאימים לכל סוגי המסכים שיצאו בכל דורות המכשירים. אל תשכחו שאנשים מגיעים להחליף ולתקן לא רק מסכי גלקסי 7, אלא גלקסי על כל דורותיו, לצד אינספור המכשירים האחרים, אפל, שיאומי וכיו"ב. במילים אחרות – אם מצאתם מעבדת סלולארי שמציעה החלפה או תיקון מסך גלקסי 7 במחיר סביר, ומאפשרת לכם להחליף למסך המקורי (כולל המסגרת המקורית) – זכיתם, ומוטב לא להתעכב, שלא לפספס את ההזדמנות.
החלפת המסך תהיה, לרוב, קלה יותר מתיקונו. כפי שכבר הבנתם, מסך הגלקסי 7 דבוק היטב למכשיר, ונראה שהוא לא עוצב במחשבה על תיקונים. כיום, מפאת גילו של המכשיר, פחות ופחות טכנאים יודעים את מלאכת התיקון של הדגם הספציפי הזה, ואלו שמכירים, כבר לרוב לא פוגשים בו. אם מצאת מעבדה עם מומחה שיודע לתקן מסך גלקסי 7 בהצלחה, אל תחפשו הלאה. מסרו את המכשיר לתיקון, ותיהנו מהעובדה שמצאתם מעבדה מנצחת.
אם לא מצאתם מישהו שיתקן לכם את המסך, אל תתעכבו – מוטב להחליף אותו ולהמשיך הלאה עם החיים, שכן מסך מקולקל אומר שהטלפון לא פועל בצורה תקינה, ומי כמוכם יודע שטלפון לא תקין זה דבר שאי אפשר לחיות איתו בעידן שלנו, וחבל על הזמן שלכם, ובטח שעל התסכול שלכם.
כמה עובדות על הגלקסי 7 שלכם
אם אתם ממש קשורים למכשיר שלכם, ומתעקשים על תיקון המסך, אולי יהיה נחמד לדעת שהגלקסי 7 שלכם בכל זאת נחשב למכשיר איכותי, אפילו אם מעט מיושן. המכשיר החזק הזה יודע להתנגד למים (חסין מים), אבל לא סתם למפגש רנדומאלי עם כוס מים שנשפכת בטעות. מכשיר ה S7 (אמור להיות) עמיד בפני חדירת מים לעומק של 500 מטר (!) כלומר בפני לחצים אטמוספריים עצומים, וזאת למשך פרק זמן של למעלה מחמש שעות.
איננו יודעים האם זה מדויק, שכן לא ניסינו, מה גם שלא מוסבר מה עוד עלול להתרחש במפגש בין לחץ אטמוספרי כה גבוה לבין המכשיר שלכם, אבל בכל זאת, גם אם יש טעות של 50% בנתונים, תודו שזה עדיין מרשים למדי.
לגלקסי שלכם יש סוללה חזקה במקור, אבל אם אתם עדיין עם הסוללה המקורית משנת 2016, כדאי לשקול להחליף אותה. החלפת סוללה לגלקסי 7 זה לא כזה יקר, ואם אתם מספיק נאמנים למכשיר בכדי לחפש לתקן את המסך, אז סוללה חדשה היא חובה. מעבר לזה, המצלמה במכשיר חזקה מספיק בשביל לתת תמונות איכותיות (12 מגה פיקסל), לפחות המצלמה האחורית, והמכשיר היה פופולארי מאוד כשיצא לאוויר העולם. לא מפתיע אם כך שרבים בוחרים בכל זאת בתיקון מסך גלקסי 7, ולא ממהרים להחליף את המכשיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שוחח איתנו ונעזור לך
צריך עזרה?